| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1500-1600 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teplota fúkania | 50-650 ˚C |
| Prúdenie vzduchu | 250-500 l/min |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Regulácia teploty | áno |
| Pamäť nastavení | áno |
| LED indikátory | NIE |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.84 kg |
| Nastavte obsah | teplovzdušná pištoľ, dysza x5 |
| Aplikácia | odstraňovanie starých farieb a lakov, spájkovanie, burácanie, zváranie plastov, sušenie |
| Symbol | YT-82296 |
Opalovací stroj s výkonom 1600 W, dvoma rýchlosťami, funkciou zvárania a LCD displejom. Určená na odstraňovanie starých náterov, prácu s teplom zmrštiteľnými materiálmi v inštalatérstve, zváranie plastových dielov, profesionálne obaľovanie karosérií a okien automobilov atď.
- Regulácia teploty: 50 - 650 ºC
- prietok vzduchu: 250 - 500 l/min
- prehľadný LCD displej
- pamäť nastavenia šetrí čas a umožňuje pohodlnú prácu vďaka automatickému ohrevu na určenú teplotu
- funkcia chladenia pri 50 ºC umožňuje vychladnutie trysky a predlžuje životnosť vykurovacieho telesa
- keramické vykurovacie teleso
- ochrana proti prehriatiu
- ergonomická rukoväť
- gumový kábel s dĺžkou 1,8 m
- 5 vymeniteľných dýz v balení: na sklo, okrúhla, plochá úzka a plochá široká, ako aj trojcípa na zváranie PP, PE, PVC, PPR, ABS