| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1220 W |
| Obrat | 1500-2300 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer kotúča na montáž kotúčov | 225 mm |
| Priemer kotúčov brúsneho papiera | 210, 215, 225 mm |
| Systém odsávania prachu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 85.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.83 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.8 kg |
| Nastavte obsah | brúska, hlava s diskom, pomocná ruka, hadica s vreckom na prach, kotúč brúsneho papiera x6 (P60, P80, P100, P120, P180, P240) |
| Aplikácia | brúsenie omietok, omietok, spojov sadrokartónu, odstraňovanie tapiet a náterov |
| Symbol | YT-82340 |
Brúska určená na brúsenie sadrokartónu, omietok, škár sadrokartónových dosiek a odstraňovanie farieb a vinylových tapiet. Brúsi pomocou brúsnych kotúčov so suchým zipsom s priemerom 225 mm.
- Veľký priemer kotúča 225 mm na hladké a rovné povrchy.
- systém odsávania prachu, ktorý nevyžaduje pripojenie k vysávaču
- kefky po obvode kotúča a otvory v leštiacom kotúči zabezpečujú čistý pracovný proces bez zaprášenia
- brúsna hlava môže pracovať cez škáru
Súčasťou balenia je:
- brúska na omietky
- nádoba na prach
- Hadica na odvádzanie prachu zo stroja do nádoby
- imbusový kľúč pre spoj kotúča
- Náhradné brúsne papierové kotúče
- náhradné kefy