| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 710 W |
| Obrat | 600 – 1 500 (disk), 3000-6000 (delta) min⁻¹ |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer kotúča na montáž kotúčov | 225 mm |
| Priemer kotúčov brúsneho papiera | 210, 215, 225 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M6 |
| Dĺžka | ≤4 m |
| Systém odsávania prachu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.48 ± 1.5 / 3.51 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.39 kg |
| Nastavte obsah | brúska, hlava s diskom, delta hlava, rozšírenie, had, kotúč brúsneho papiera x6 (P60, P80, P100, P120, P180, P240), list brúsneho papiera x6 (P60, P80, P100, P120, P180, P240) |
| Aplikácia | omietka, omietky |
| Symbol | YT-82350 |
Brúska na predĺženom ramene určená na brúsenie sadrových omietok a sieťových podkladových omietok používaných v polystyrénových izolačných systémoch. Výsuvné rameno uľahčuje brúsenie stien a stropov až do výšky 4 m bez potreby plošín a rebríkov.
- umožňuje brúsenie povrchov pod ľubovoľným uhlom
- prídavná trojuholníková hlava uľahčuje brúsenie rohov
- vyvážené ťažisko zabraňuje zaťaženiu obsluhy pri práci s plnou dĺžkou nástroja
- účinný systém odsávania prachu
- možno ho pripojiť hadicou k vysávaču YT-85715 vybavenému 30 l filtračným oklepom
- robustný kryt pohonu
- motor chránený proti prachu a nečistotám
- veľký priemer kotúča (225 mm) na rýchlejšie vyhladenie povrchov
- plynulá regulácia otáčok od 600 do 1500 ot/min (okrúhla hlava) a od 3000 do 6000 ot/min (trojuholníková hlava)
- zabalený v robustnom kufríku na prenášanie
- brúska má sklopné rameno na úsporné skladovanie a jednoduchú prepravu
- brúska je vybavená flexibilnou hadicou, ktorá umožňuje pripojenie k systému odsávania prachu, napr. k priemyselnému vysávaču
- vypínač je vybavený blokovacím zariadením, ktoré umožňuje ponechať ho v zapnutej polohe bez toho, aby ste ho museli neustále držať stlačený. To uľahčuje dlhodobú prácu
- brúska má predinštalovanú hlavu s rotačným kotúčom, hlava je určená na brúsenie veľkých plôch, brúska je vybavená aj delta hlavou na brúsenie v rohoch, hlava brúsi pomocou oscilácie, hlava je upevnená pomocou klipu a jej výmena si nevyžaduje ďalšie náradie
Súčasťou balenia:
- prídavná delta hlava
- hadica
- 6 brúsnych papierov pre okrúhlu hlavu, zrnitosť 60-240
- 6 brúsnych papierov pre trojuholníkovú hlavu zrnitosti 60-240