| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Obrat | 600-1200 min⁻¹ |
| Priemer kotúčov brúsneho papiera | 210, 215, 225 mm |
| Priemer kotúča na montáž kotúčov | 215 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M6 |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Systém odsávania prachu | áno |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Dĺžka | 110 (bez rozšírenia), 123-165 (s predĺženou rukoväťou) cm |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.18 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3 kg |
| Nastavte obsah | brúska, hlava s diskom, rozšírenie, had, kotúč brúsneho papiera x6 (P60, P80, P120, P150, P180, P240) |
| Aplikácia | omietka, omietky |
| Symbol | YT-82360 |
Bezkartáčová brúska na brúsenie omietok a sadrokartónu na stenách a stropoch. Ak je vybavená hrubým brúsnym papierom, zvládne aj brúsenie penového polystyrénu na fasádach. Systém odsávania prachu umožňuje vykonávať prácu bez potreby vysávača. Zberné vrecko sa uzatvára robustným klipsovým uzáverom na spodnej strane, čo umožňuje rýchlu a pohodlnú likvidáciu.
Nastaviteľné otáčky umožňujú jednoduché prispôsobenie typu brúseného povrchu. Napríklad zníženie otáčok pri brúsení mäkkých povrchov znižuje mieru tvorby prachu. A to zasa uľahčuje jeho vysávanie vysávačom.
Brúska môže pracovať s vreckom aj s externým vysávačom. Výsuvná rukoväť umožňuje voľné brúsenie v závislosti od objemu miestnosti.
- Dĺžka 110 cm (bez predĺženia) alebo 123-165 cm (s predĺženou rukoväťou)
- nastaviteľné otáčky: 600-1200 ot/min
- priemer kotúča: 215 mm
- priemer kotúčov brúsneho papiera: 225 mm
- závit M6
- hmotnosť: 3 kg
- stupeň ochrany: IP20
Súprava obsahuje::
- hlava s diskom
- predĺženie
- flexibilnú hadicu
- 6 brúsnych papierových kotúčov (P60, P80, P120, P150, P180, P240)
- vrecko na prach
- akumulátor
Brúska je k dispozícii aj ako samostatný nástroj bez akumulátora.