| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 600 W |
| Rýchlosť rezania | 2000 min⁻¹ |
| Napätie | 230-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Hrúbka rezu max | 215 mm |
| Max. hrúbka rezu v oceli | 1.8 mm |
| Max. hrúbka rezu z nehrdzavejúcej ocele | 1.2 mm |
| Max. hrúbka rezu v hliníku | 2.5 mm |
| Tvar rezu | jednoduché, ohnuté |
| Vymeniteľná čepeľ | áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 11.57 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2 kg |
| Nastavte obsah | nožnice na strihanie plechu, čepeľ x2 |
| Aplikácia | strešný plech, nerezový, drážkovaný, hliníkový, zliatiny mäkkých kovov |
| Kompatibilné s | YT-82396 |
| Symbol | YT-82395 |
Krokové nožnice na strihanie strešnej krytiny, nehrdzavejúcej ocele, vlnitých plechov a zliatin mäkkých kovov. Konštrukcia nožníc umožňuje strihanie trapézových plechov a strihanie rovných línií, kriviek a kruhov, a to aj v ťažko prístupných oblastiach. Možno ich použiť na strihanie v klimatizačných a ventilačných rozvodoch alebo elektrických rozvádzačoch.
Čepeľ nožníc sa nezakliesňuje v materiáli a neodiera sa, čím uľahčuje strihanie pozdĺž vytýčených línií. Hrany strihaného materiálu sa nepoškodzujú, neohýbajú ani neohýbajú proti korózii. Strihanie strešných plechov a parapetov, ako aj strešných lemovaní nožnicami umožňuje zachovať trvanlivosť antikoróznych náterov (uhlové nožnice roztavia a obnažia pozinkovanú vrstvu plechu).
- maximálna hrúbka rezu nehrdzavejúcej ocele: 1,2 mm
- maximálna hrúbka rezu hliníka: 2,5 mm
- počet strihacích zdvihov: 2 000 zdvihov/min.
- výkon: 600 W
- hmotnosť: 2 kg
- dĺžka kábla: 3 m