| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Priemer lepiacej vložky | 11 mm |
| Sila | 35 (400) W |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Efektívnosť | 15 g/min |
| Prevádzková teplota | 150~200 ˚C |
| Čas zahrievania | 3-6 min |
| Regulácia teploty | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.30 kg |
| Nastavte obsah | lepiaca pištoľ, lepiaca vložka x2 |
| Symbol | YT-82401 |
Vysoko výkonná profesionálna lepiaca pištoľ na nanášanie tavného lepidla na tyčinky s priemerom 11 a 11,2 mm. Zariadenie s reguláciou teploty.
- Lepiace pištole umožňujú jednoduchšie, čistejšie a efektívnejšie lepenie ako pri použití tradičných metód
- lepiace pištole sa používajú na kladenie káblov, opravu nábytku, kladenie obkladov a dlažieb a mnohé ďalšie domáce práce