| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Priemer lepiacej vložky | 11 mm |
| Sila | 20 (80) W |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Efektívnosť | 15 g/min |
| Prevádzková teplota | 180~200 ˚C |
| Čas zahrievania | 3-5 min |
| Regulácia teploty | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.28 kg |
| Nastavte obsah | lepiaca pištoľ, lepiaca vložka x3 |
| Symbol | YT-82402 |
Veľmi kvalitná pištoľ s príkonom 80 (20) W určená na tavné lepidlo s priemerom 11 mm. Vďaka použitiu veľmi účinného 80 W ohrievača sa pištoľ zahreje na 180 ~ 200 °C len za 3 ~ 5 min. Potom prejde do stavu predhrievania, pričom pracuje s výkonom 20 W, čo výrazne znižuje spotrebu elektrickej energie.
Tento model je vynikajúcou voľbou pre náročných používateľov, pretože kombinuje veľmi dobré technické parametre zaručujúce účinnosť 15 g/min a vysokú kvalitu spracovania. Kovová výtoková dýza je odolná voči mechanickému poškodeniu. Okrem toho je chránená silikónovým krytom, ktorý znižuje priľnavosť lepidla k pištoli a uľahčuje jej čistenie.
Pohodlné, veľké tlačidlo zvyšuje presnosť práce a ergonomická, pohodlná rukoväť výrazne zvyšuje komfort práce.
Pištoľ možno použiť na lepenie rôznych materiálov:
- drevo
- plasty
- kovy
- keramiku
- sklo
- textílie
- koža
- a mnoho ďalších
Používa sa aj na modelovanie, upevňovanie, opravy, tmelenie a škárovanie.
Obsah balenia:
- lepiaca pištoľ
- 3x lepiaca kazeta 11 mm