| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 200 mm |
| Priemer | 11 mm |
| Farba | bezfarebný |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 170~200 ˚C |
| Bod mäknutia | 82 ± 2 ˚C |
| Nastavenie času | 20-30 s |
| Otvorený čas | 20-30 s |
| Viskozita | 10000 ± 1000 MPas |
| omša | 1 kg |
| Aplikácia | tektura, drewno, tworzywo sztuczne, skóra, tkaniny |
| Symbol | YT-82430 |
Univerzálne tavné lepidlo čírej farby s priemerom 11 mm a dĺžkou 200 mm. Jednotkové balenie obsahuje 1 kg lepidla.
Univerzálne lepidlo je ideálne na lepenie rôznych druhov materiálov vrátane:
- papier a kartón
- plastov vrátane PVC izolácie
- textílie
- kože
- dreva
Určené pre profesionálne aplikácie, ako napr.
- upevňovanie elektrických vodičov
- výroba obalov
- floristika
- remeselné práce
- nábytok a čalúnenie
- automobilový priemysel
- elektronika