| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 300 mm |
| Priemer | 11 mm |
| Farba | bezfarebný |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 170~200 ˚C |
| Bod mäknutia | 82 ± 2 ˚C |
| Nastavenie času | 20-30 s |
| Otvorený čas | 20-30 s |
| Viskozita | 10000 ± 1000 MPas |
| omša | 1 kg |
| Aplikácia | tektura, drewno, tworzywo sztuczne, skóra, tkaniny |
| Symbol | YT-82431 |
Viacúčelové tavné lepidlo čírej farby s priemerom 11 mm a dĺžkou 300 mm. Dĺžka jednotlivých lepiacich tyčiniek je 300 mm. Tým sa ušetrí veľké množstvo času pri výmene kaziet. Zároveň minimalizuje prípadné straty, ktoré vznikajú pri vkladaní novej kazety. Lepidlo Yato sa preto odporúča najmä profesionálnym používateľom, ktorým umožňuje zvýšiť produktivitu a minimalizovať výrobné náklady.
Jednotlivé balenie obsahuje 1 kg lepidla.
Univerzálne lepidlo je ideálne na lepenie rôznych druhov materiálov, ako napr.
- papier a kartón
- plasty vrátane PVC izolácie
- tkaniny
- koža
- drevo
Určené pre profesionálne aplikácie, ako napr.
- upevňovanie elektrických vodičov
- výroba obalov
- floristika
- remeselné práce
- nábytok a čalúnenie
- automobilový priemysel
- elektronika