| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Farba | hnedá |
| Priemer | 11 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 170~200 ˚C |
| Bod mäknutia | 85 ± 2 ˚C |
| Nastavenie času | 20-30 s |
| Otvorený čas | 20-30 s |
| Viskozita | 6000 ± 1000 MPas |
| omša | 0.1 kg |
| Počet kusov v sade | 5 |
| Aplikácia | tektura, drewno, tworzywo sztuczne, skóra, tkaniny |
| Symbol | YT-82439 |
Univerzálne tavné lepidlo v hnedej farbe s priemerom 11 mm a dĺžkou 200 mm. Univerzálne lepidlo je ideálne na lepenie rôznych materiálov vrátane:
- papier a kartón
- plastov vrátane PVC izolácie
- textílie
- koža
- drevo
Určené pre profesionálne aplikácie, ako napr.
- upevňovanie elektrických vodičov
- výroba obalov
- floristika
- remeselné práce
- nábytok a čalúnenie
- automobilový priemysel
- elektronika
Balenie obsahuje 5 kusov lepidla.