| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Farba | modrá |
| Priemer | 7.2 mm |
| Dĺžka | 100 mm |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 170~200 ˚C |
| Bod mäknutia | 85 ± 2 ˚C |
| Nastavenie času | 20-30 s |
| Otvorený čas | 20-30 s |
| Viskozita | 6000 ± 1000 MPas |
| omša | 0.1 kg |
| Aplikácia | tektura, drewno, tworzywo sztuczne, skóra, tkaniny |
| Symbol | YT-82443 |
Yato modré tavné lepidlo s priemerom 7,2 mm a dĺžkou 100 mm. Balenie obsahuje 12 lepiacich tyčiniek.
Kazety s lepiacou pištoľou Yato sa odporúčajú na profesionálne použitie:
- upevňovanie elektrických vodičov
- výroba obalov
- floristika
- ručné práce
- výroba nábytku
Lepené materiály
- drevo
- tkaniny
- fólie
- plasty
- papier
- koža