| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Sila | 60 W |
| Prevádzková teplota max | 500 ˚C |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Prepínač | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.38 kg |
| Nastavte obsah | žrút, zošívačka x200 (4x 50 ks), bočné kliešte, rezací stroj |
| Aplikácia | na opravu prasklín a defektov plastových dielov pomocou špeciálne tvarovaných sponiek |
| Symbol | YT-824482 |
Akumulátorová zváračka plastov kompatibilná s akumulátorovým systémom YATO 18 V je nástroj na opravu prasklín a poškodení plastových dielov pomocou špeciálne tvarovaných sponiek. Výkonná a efektívna - ohrieva sponku len za 3 sekundy a na jedno nabitie ohreje minimálne 500 sponiek pri použití 2 Ah akumulátora. Zváračka umožňuje natavenie špeciálnych sponiek do prasknutého miesta, čím sa opravované miesto spevní a stabilizuje. Po dokončení procesu je možné vykonať ďalšie spracovanie, napríklad brúsenie a nanášanie spojovacej hmoty, čo je obzvlášť užitočné pri opravách blatníkov automobilov alebo iných plastových dielov. Vďaka napájaniu z batérie ponúka plnú mobilitu a pohodlné používanie bez potreby pripojenia k elektrickej sieti.
- napájanie: 60 W
- čas zahrievania sponky: približne 3 sekundy
- maximálna pracovná teplota 500 °C
- 18 V systém - prevádzka na spoločný akumulátor, zodpovedajúci sérii zariadení
- kapacita batérie: 2 Ah
- nabíjačka: 2,2 A
- čas nabíjania: 60 minút
Dodávané príslušenstvo: sponky v štyroch rôznych tvaroch po 50 ks, bočné kliešte, rezačka, nabíjateľná batéria, nabíjačka, prenosné puzdro.