| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 60 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Prevádzková teplota max | 600 ˚C |
| Čas zahrievania | 5 s |
| Prepínač | áno |
| Skladovacia teplota | 10~38 ˚C |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| omša | 0.24 kg |
| Nastavte obsah | žrút, zošívačka x200 (4x 50 ks), bočné kliešte, rezací stroj |
| Aplikácia | na opravu prasklín a defektov plastových dielov pomocou špeciálne tvarovaných sponiek |
| Kompatibilné s | YT-824490 |
| Symbol | YT-824485 |
Malý a praktický plastový zvárací prístroj. Pracuje pri teplote do 600°C. Zohrieva zátky so špeciálnymi tvarmi, ktoré sa topia do plastu, aby spojili a posilnili miesto puknutia. Potom sa miesto puknutia ďalej spracuje, napríklad aplikáciou hmoty na špachtľovanie, ako je to v prípade blatníkov automobilov.
- výkon: 60 W
- nárazové napätie: 230 V
- čas zahriatia zátky: cca 5 sekúnd
- maximálna pracovná teplota: 600°C
- vypínač
- v balení: zátka v 4 tvaroch (4 x 50 kusov), bočné kleště, rezací nôž
- uložený v kufri
- vhodný set zátok: YT-824490