| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 250x350 mm |
| Vlastnosti | miary 0-30 cm |
| Materiál | kremíka |
| Thickness | 2 mm |
| Veľkosť magnetickej pásky | 345x47 mm |
| Počet priehradiek | 74 |
| Magnet | áno |
| Teplotná odolnosť | do 500 ˚C |
| Odolnosť proti poškriabaniu | áno |
| Symbol | YT-82468 |
Servisná podložka YT-82468 z tepelne odolného silikónu.
Na hornej strane priehradky rôznych veľkostí na skrutky a príslušenstvo. Na druhej strane pás magnetickej pásky.
- Rozmery podložky: 350 x 250 x 2 mm
- rozmery magnetickej pásky: rozmery magnetickej matice: 345 x 47 mm
- Tepelná odolnosť do 500 °C
- Odolnosť proti poškriabaniu
- počet priehradiek: 74
- reliéfne meranie na dne: 0 - 30 cm