| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 300x400 mm |
| Materiál | kremíka |
| Thickness | 3 mm |
| Veľkosť magnetickej pásky | 395x57 mm |
| Počet priehradiek | 68 |
| Magnet | áno |
| Teplotná odolnosť | do 500 ˚C |
| Odolnosť proti poškriabaniu | áno |
| Symbol | YT-82469 |
YT-82469 servisná podložka zo žiaruvzdorného silikónu.
Na hornej strane priehradky rôznych veľkostí na skrutky a príslušenstvo. Na druhej strane pás magnetickej pásky.
- Rozmery podložky: 400 x 300 x 3 mm
- rozmery magnetickej pásky: 395 x 57 mm
- Odolnosť voči teplu do 500 °C
- odolný proti poškriabaniu
- počet priehradiek: 68