| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 18-65 W |
| Prevádzková teplota | 90-480 ˚C |
| Teplotná stabilita | ±2 ˚C |
| maximálny výkonový dosah | 90-480 ˚C |
| Typ hrotu šípky | T12 |
| Čas zahrievania | 5-10 s |
| Vlastnosti | hibernácia (dočasné vypnutie), kalibrácia teploty |
| Prepínač | áno |
| Typ zobrazenia | OLED |
| Maximálny prúd | 3 A |
| Maximálne napätie | 24 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB |
| Štandard napájania QC, PD (napätie/prúd) | 9/1.5, 12/2, 15/2.5, 20/3.25 V d.c./A |
| omša | 25 g |
| Nastavte obsah | Spájkovací hrot T12-D24, kábel typu C, Adaptér USB-C samec na DC 5,5 x 2,5 mm samica, adaptér z DC 5,5x2,5 mm samec na DC 7,4x5,0 mm samica, |
| Obsah setu pokr. | 1,5 m silikónom izolovaný kábel s USB-C konektorom na jednom konci a dvoma krokodílovými svorkami na autobatériu na druhom konci, puzdro na zips |
| Symbol | YT-82490 |
Prenosná digitálna spájkovačka pre hroty T-12 napájaná z portu USB-C. Spájkovací hrot T12 je kombináciou odporového drôtu s keramickou dutinkou, snímača teploty a vysokokvalitného spájkovacieho hrotu. Integrovaná konštrukcia spájkovacieho hrotu umožňuje expresné zahrievanie a veľmi rýchlu stabilizáciu teploty. Spájkovačka funguje s akýmkoľvek zdrojom napájania s napätím 9 až 24 V a prúdovou kapacitou viac ako 1,5 A. Môže ísť o rýchle nabíjačky telefónov, napájacie zdroje notebookov, powerbanky s portami QC alebo PD, zostavu Li-Ion článkov, niektoré cestovné adaptéry YATO atď.
Zahriatie hrotu kopije na 350 °C trvá približne 9 sekúnd pri použití 65W rýchlonabíjačky telefónov. Zabudované funkcie, ako je stabilizácia teploty, kalibrácia a funkcia hibernácie, fungujú podobne ako veľké spájkovacie stanice, napríklad YT-82462.
Displej OLED poskytuje informácie o:
- nastavenej a aktuálnej teplote hrotu
- aktuálne využívanom výkone zariadenia vo forme stĺpcového grafu
- zvolenej jednotke teploty
- nastavení funkcie kalibrácie teploty
- nastavenia funkcie automatického spánku
- zvolený jazyk
- napájacie napätie
- Jednotka prejde do režimu automatického spánku
- nedostatočné napájanie (napätie nižšie ako 7 V)
- chýba hrot šípky
Dodané príslušenstvo
- spájkovací hrot: T12-D24
- kábel USB-C -> USB-C
- USB-C -> krokodílí kábel, na napájanie napr. autobatérie
- dva adaptéry na napájanie s konektorom jack
- praktické puzdro na prenášanie