| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~35 ˚C |
| ultimátne | 500 A |
| Typ batérie | Li-Po |
| Napätie batérie | 4.2 V d.c. |
| Kapacita batérie | 6300 mAh |
| Energia batérie | 26.46 Wh |
| Vstupný prúd | 1-1.5 A |
| Výstupný prúd | 2 A |
| Vstupné napätie | 5 V d.c. |
| Výstupné napätie | 5 V d.c. |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Rozmery | 148x86x30 mm |
| Skladovacia teplota | 0~50 ˚C |
| omša | 0.32 kg |
| Nastavte obsah | zvárací kábel 2x, zvárací kolík x4, nabíjací kábel |
| Aplikácia | na bodové zváranie niklových pásikov a lítiových článkov |
| Symbol | YT-82507 |
Prenosná bodová zváračka s funkciou powerbanky na trvalé spájanie článkov 18650 a podobných článkov niklom a niklovou páskou. LCD displej s jednoduchým, intuitívnym menu. Desať úrovní výkonu. Dva paralelne zapojené lítiovo-polymérové články s maximálnym okamžitým vybíjacím prúdom do 90 C. Medené vodiče s dĺžkou 40 cm so silikónovou izoláciou a s plochou približne 10 mm2 s vymeniteľnými medenými koncovkami.
Zariadenie poskytuje maximálny zvárací prúd ~ 500 A. Ide o priemernú reálnu hodnotu prúdu meranú počas 100 ms. Niektorí výrobcovia namiesto skutočného zváracieho prúdu uvádzajú parametre prúdu mosfetu alebo špičkovú hodnotu prúdu. Z hľadiska technických údajov je to pravda, ale v praxi sa často stáva nemožným dosiahnuť správny zvar s 0,15 mm niklovým pásikom. Prenosná zváračka YATO na bodové zváranie umožňuje vytvoriť správne zvary pomocou poniklovanej pásky so šírkou 8 mm a hrúbkou 0,20 mm a poniklovanej pásky so šírkou 8 mm a hrúbkou 0,15 mm.
Zváračku možno nabíjať pomocou akejkoľvek nabíjačky telefónu pomocou kábla s konektorom USB-C. Zásuvka USB-A umožní napájanie zariadení s požiadavkou na napätie 5 V a maximálnym prúdom 2 A.
- Maximálny zvárací prúd: 500 A
- vstupný prúd: 1-1,5 A
- výstupný prúd: 2 A
- vstupné napätie: 5 V
- výstupné napätie: 5 V
- rozsah prevádzkových teplôt: 0~35˚C
- typ batérie: Li-Po
- napätie batérie: 4.2 V
- kapacita batérie: 6300 mAh
- rozmery: 148 x 86 x 30 mm
- typ displeja: LCD
- hmotnosť: 0,32 kg
obsah súpravy::
- zvárací kábel 2 ks.
- zvárací kolík 4 ks
- nabíjací kábel