| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 3100 min⁻¹ |
| Frekvencia vibrácií | 12500 min⁻¹ |
| Dĺžka hriadeľa a pokeru | 1.2 m |
| Priemer pokeru | 25 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 63.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 74.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.2 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3 kg |
| Nastavte obsah | pohonná jednotka, pružný hriadeľ, vibračný palcát |
| Aplikácia | zahusťovanie čerstvej betónovej malty |
| Kompatibilné s | YT-82597 |
| Symbol | YT-82604 |
Akumulátorový vibračný valec s bezkartáčovým motorom, určený na zhutňovanie čerstvého betónového omietky. Počas zhutňovania sa omietka stáva plastickou a rozprestiera sa po celej objemovej forme. Tým sa odstraňujú dutiny (prázdne priestory v štruktúre) a zmiznú krivky na povrchu. Napájanie z akumulátora poskytuje používateľovi možnosť práce bez prístupu k elektrickej sieti.
- dĺžka valca a palice: 120 cm
- priemer palice: 25 mm
- frekvencia vibrácií: 12500 vibrácií/min
- otáčky: 3100 ot/min
- hmotnosť: 3 kg