| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálny krútiaci moment | 3 Nm |
| Obrat | 230 min⁻¹ |
| Napätie | 3.6 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 1300 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 3-5 h |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | NIE |
| Vplyv | NIE |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 62.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 73.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 0.39 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.35 kg |
| Symbol | YT-82760 |
Akumulátorový skrutkovač Yato 3 Nm s 230 otáčkami za minútu je kompaktný, praktický nástroj na rýchle skrutkovanie skrutiek a skrutiek na ťažko prístupných miestach.
Ideálny do dielne, na skrutkovanie nábytku a iné presné montážne práce.
- integrovaný Li-Ion akumulátor 3,6 V 1,3 Ah a nabíjačka sú súčasťou dodávky
- indikátor nabitia pre lepšie plánovanie práce
- prepínač otáčania v smere/proti smeru hodinových ručičiek
- Osvetlenie pracovnej plochy
- pohodlný otočný kĺb na zmenu polohy rukoväte
- ergonomicky tvarovaná,protišmyková rukoväť
- dva najbežnejšie skrutkovacie bity v balení: plochý a krížový