| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | obúvanie, vŕtanie, vŕtanie s príklepom |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Obrat | 0-1850 min⁻¹ |
| Energia dopadu | 2 J |
| Frekvencia úderov | 0-4800 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Energia batérie | 54 Wh |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1.5 h |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 18 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 40 mm |
| Vplyv | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | áno |
| Umiestnenie nástroja do držiaka | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 95.6 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 104.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 5.677 ± 1.5 / 6.334 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2 kg |
| Nastavte obsah | príklepová vŕtačka, pomocná ruka, vŕtačky x3, nástroj, punč |
| Symbol | YT-82770 |
Ľahké a ergonomické akumulátorové vŕtacie kladivo YATO SDS-plus s funkciou podkúvania. Vďaka nízkej hmotnosti, krátkemu telu a napájaniu batériou s dlhou výdržou je ideálne na montáž podhľadov a sériové vŕtanie do betónu. Odporúča sa pre inštalatérov, elektrikárov.
Vlastnosti: Vŕtačka je vhodná na vŕtanie, vŕtanie a montáž:
- otáčky: 0 - 1850 ot/min
- frekvencia príklepov: 0 - 4800/min
- energia úderu: 2 J
- napätie: 18 V
- 3 funkcie: vŕtanie, príklepové vŕtanie, príklepové vŕtanie
- vysoký výkon na jedno nabitie batérie (60 otvorov do betónu pre štandardné hmoždinky 6 x 40 mm)
- Rýchloupínacie skľučovadlo SDS-plus
- Robustné telo z polyamidu vystuženého sklenými vláknami
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- 18 V systém - pracuje s bežným akumulátorom, kompatibilný so sériou strojov
- k dispozícii sú náhradné batérie: 2 Ah (YT-82842), 3 Ah (YT-82843), 4 Ah (YT-82844) a 6 Ah (YT-82845)
Súprava obsahuje:
- Vŕtacie kladivo SDS-plus
- Li-Ion akumulátor 18 V 3 Ah
- rýchlonabíjačka (1,5 h pre 3 Ah akumulátory)
- praktický kufrík na prenášanie
18 V SYSTÉM
Systém 18 V je séria akumulátorového náradia YATO, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Prístroje si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort. Okrem toho je akumulátorové náradie YATO odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
- Profesionalita
Výkon, modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre po sebe idúce náradie. S 18-voltovým systémom šetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
- Výber
S rastúcimi požiadavkami sa rozširuje aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.