| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | obúvanie, vŕtanie, vŕtanie s príklepom |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Obrat | 0-1000 min⁻¹ |
| Energia dopadu | 2.4 J |
| Frekvencia úderov | 0-5000 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Max. priemer vŕtania do betónu | 24 mm |
| Max. priemer vŕtania do ocele | 13 mm |
| Max. priemer vŕtania do dreva | 30 mm |
| Vplyv | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Prepínač prevádzkového režimu | áno |
| Umiestnenie nástroja do držiaka | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 89.0 ± 3.0 / 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 100.0 ± 3.0 / 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 13.286 ± 1.5 / 9.473 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.3 kg |
| Nastavte obsah | príklepová vŕtačka, pomocná ruka |
| Symbol | YT-82772 |
Na vysokorýchlostné sériové vŕtanie do betónu s vrtákmi s priemerom do 24 mm. Stroj má výkonnú funkciu podkovovania so silou 2,4 J.
- Vysoko výkonná viacstupňová planetová prevodovka
- 3 funkcie: vŕtanie s príklepom, vŕtanie s príklepom, vŕtanie bez príklepu
- otáčky: 0 - 1000 ot.
- rýchlosť príklepu: 5000/min.
- odolný prachotesný držiak nástroja
- vysoko výkonný elektropneumatický mechanizmus
- bezpečnostná spojka
- bez akumulátora a nabíjačky
- 18 V systém - prevádzka s bežným akumulátorom, kompatibilný s radom náradia
- dostupné batérie: 2 Ah (YT-82842), 3 Ah (YT-82843), 4 Ah (YT-82844) a 6 Ah (YT-82845)
18 V SYSTÉM
18 V systém je séria akumulátorového náradia YATO, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Prístroje si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort. Okrem toho je akumulátorové náradie YATO odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
- Profesionalita
Výkon, modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre po sebe idúce náradie. S 18-voltovým systémom šetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
- Výber
S rastúcimi požiadavkami sa rozširuje aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.