| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 300 Nm |
| Obrat | 0-2200 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-2700 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 84.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 9.09 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.9 kg |
| Nastavte obsah | rázový uťahovák, rázová objímka x4 (17 mm, 19 mm, 21 mm, 23 mm) |
| Symbol | YT-82804 |
Rázový kľúč 18 V 1/2" 300 Nm, 2,0 Ah batéria a 60 min. nabíjačka v balení. Výkonný 1/2" rázový kľúč na uvoľňovanie kolies (do veľkosti M28 ) s výkonom 300 Nm.
Tangenciálny náraz spôsobuje uvoľnenie závitových spojov v zaseknutých skrutkách, a to aj pri dotiahnutí na krútiaci moment presahujúci 300 Nm.
Ideálne na práce v dielni a na stavenisku (uťahovanie zábradlí, zábradlí, debnenia a dlhých tesárskych skrutiek).
Ďalšie informácie:
- presné nastavenie otáčok na spínači (potenciometri)
- prepínač otáčania v smere/proti smeru hodinových ručičiek
- brzda vretena
- kovový kryt prevodovky (tvrdosť zubov: 53-56 HRC)
- robustné pogumované polyamidové telo vystužené sklenenými vláknami
- ergonomická rukoväť, kovová spona na opasok
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- 18 V systém - pracuje s bežným akumulátorom, kompatibilným so sériou strojov
- náhradné batérie s kapacitou 2 Ah (YT-82842), 3 Ah (YT-82843) a 4 Ah (YT-82844)
Súčasťou balenia:
- rázový kľúč
- 17, 19, 21 a 23 mm nástrčné hlavice
- 18 V 2 Ah Li-Ion akumulátor
- rýchlonabíjačka (1 h pre 2 Ah akumulátory)
- kufrík na prenášanie
18 V systém
Systém 18 V je séria akumulátorového náradia Yato, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Každé náradie si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje voľnosť a väčší komfort pri práci. Okrem toho je akumulátorové náradie Yato odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
Profesionalita
Výkon, modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
Úspora
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre po sebe idúce náradie. S 18-voltovým systémom šetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
Výber
S rastúcimi požiadavkami sa rozširuje aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.