| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 350 / 700 Nm |
| Obrat | 0-2000 / 0-2600 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-5000 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Počet zahrnutých batérií | 2 |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1.5 h |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Nastavenie krútiaceho momentu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 86.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.58 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.8 kg |
| Počet kusov v sade | 21 |
| Nastavte obsah | rázový uťahovák (YT-828061), akumulator x2, nabíjačka, nasadka do felg aluminiowych x3, rázová objímka x13, rozšírenie vplyvu |
| Symbol | YT-82807 |
18V bezkartáčová 1/2" 700 Nm rázová súprava s CrMo nástrčkami. YT-828061 akumulátorová sada kľúčov s CrMo nástrčkami, 2 batériami s kapacitou 3 Ah a nabíjačkou.
Vlastnosti: Sada je vybavená akumulátorovým náradím, ktoré je vhodné pre použitie v praxi:
- Krútiaci moment 350 a 700 Nm
- presná regulácia otáčok na spínači(0-2600 ot./min.)
- odolný bezkefkový motor
- tangenciálny ráz, aktivovaný pri uťahovaní/odskrutkovaní
- prepínač otáčania v smere/proti smeru hodinových ručičiek
- Brzda vretena
- Robustné, pogumované telo
- CrMo zásuvky pre zliatinové kolesá v plastovom plášti:
- 17, 19 a 21 mm (výška 87 mm) - modrá, zlatá a červená
- 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 a 24 mm (výška 38 mm) - čierne
- 2 batérie Li-Ion 18 V 3 Ah so 4-stupňovým indikátorom nabíjania a ochranou proti prehriatiu článkov
- Rýchlonabíjačka (1,5 h pre 3 Ah batérie)
- nárazový nadstavec
- balené v kufríku