| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/4" (19,0 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 2000 Nm |
| Obrat | 0-1200 / 0-1650 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 2200 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Nastavenie krútiaceho momentu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 73.0 ± 5.0 dB(A) |
| Akustická sila | 81.0 ± 5.0 dB(A) |
| Vibrácie | 9.00 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.8 kg |
| Nastavte obsah | krutkovač, adaptér pre bity od 3/4" do 1/2" |
| Symbol | YT-828075 |
Vysoko výkonný akumulátorový rázový kľúč. Je ideálny pre automobilové dielne, opravy dodávok a nákladných vozidiel, ako aj stavebných a poľnohospodárskych strojov. Dokáže odskrutkovať akúkoľvek skrutku, dokonca aj hrdzavú, až do veľkosti M41. Prístroj má 3/4'' pohon vretena, pričom súčasťou balenia je aj prídavný adaptér pre 1/2" nástrčky.
Kľúč má nastaviteľný uťahovací moment. Rýchlosť uťahovania sa nastavuje na paneli umiestnenom v spodnej časti rukoväte. Pri uvoľňovaní je ľavý krútiaci moment 2000 Nm. Na efektívnu prácu používajte CrMo nástrčné hlavice určené na použitie s rázovými kľúčmi, ktoré prenášajú celý krútiaci moment z prevodovky náradia na uvoľňovanú skrutku.
- skľučovadlo nástroja: 3/4" (19,0 mm)
- maximálny krútiaci moment: 2000 Nm
- otáčky: 0-1200 / 0-1650 ot/min
- frekvencia úderov: 2200 úderov/min
- osvetlenie pracoviska
- hmotnosť: 3,8 kg