| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Dĺžka vodítka | 7" (176 mm) |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Rozstup reťaze | 0,3" (7,62 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,043" (1,1 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 8 m/s |
| Počet buniek | 34 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 6 zubov x 7,62 mm |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Systém rýchleho napínania reťaze | NIE |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 1.4 ± 0.5 m/s² |
| omša | 1.58 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Symbol | YT-828134 |
Mini reťazová píla s bezkartáčovým motorom s vysokým rezným výkonom. Nástroj je určený na rezanie konárov stromov, vetvičiek, stoniek drevín a pod. Kombinuje jednoduchosť použitia, výkon a bezpečnosť pri práci. Reťaz je automaticky mazaná, čo ovplyvňuje životnosť lišty a reťaz je potrebné menej často ostriť. Pogumovaný poťah rukoväte poskytuje pohodlné a bezpečné uchopenie.
- Bezkartáčový motor
- dĺžka lišty: 7" (176 mm)
- Rozstup reťaze: 1: 3/10" (7,62 mm)
- počet článkov: 31
- počet zubov a rozstup reťazového kolesa: 6 zubov x 7,62 mm
- automatické mazanie reťaze
- indikátor nabitia batérie
- hmotnosť: 1,58 kg
- dodávané: píla, vodidlo reťaze, rezacia reťaz, kryt lišty