| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Obrat | 3200 min⁻¹ |
| Dĺžka vodítka | 4" (100 mm) |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Rozstup reťaze | 0,3" (7,62 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,043" (1,1 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 4.8 m/s |
| Počet buniek | 26 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 6 zubov x 7,62 mm |
| Automatické mazanie reťaze | NIE |
| Systém rýchleho napínania reťaze | NIE |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.425 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.1 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Symbol | YT-828136 |
Malá praktická 18 V akumulátorová píla na rezanie dreva pri záhradníckych a pokrývačských prácach. Ideálna na rýchle prerezávanie konárov stromov, kríkov, rezanie plátkov dreva, prerezávanie záhradnej architektúry.
- Vodiaca lišta a reťaz: 4" (dĺžka 100 mm)
- rozstup reťaze: 7,62 mm (0,3")
- články reťaze: 26 ks.
- šírka reťaze 1,1 mm (0,043')
- reťazové koleso 6 zubov x 7,62 mm (0,043')
- max. rýchlosť reťaze: 4,8 m/s
- rýchlosť otáčania: 3200 otáčok za minútu
- ochrana proti náhodnému spusteniu
- mäkká pohodlná rukoväť
- hmotnosť: 1,1 kg
- vrátane: reznej reťaze, ochrany lišty
- k dispozícii aj s 2 Ah batériou a nabíjačkou YT-828135