| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Dĺžka vodítka | 12" (305 mm) |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ reťaze | AP-12-45-509P |
| Rozstup reťaze | 3,8" (9,525 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,050" (1,27 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 6.5 m/s |
| Počet buniek | 45 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 6 zubov x 9,525 mm |
| Typ vedenia reťaze | 3/8 0.05x45 |
| Typ montáže | P |
| Kapacita olejovej nádrže | 210 ml |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Systém rýchleho napínania reťaze | áno |
| Brzda | áno, duálny |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 102.0 ± 2.66 dB(A) |
| Vibrácie | 5.407 ± 1.5 / 4.137 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.3 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Pre reťaze | YT-849495 |
| Pre sprievodcov | YT-84927 |
| Symbol | YT-828138 |
Reťazová píla vyrobená z vysokokvalitných materiálov. Umožňuje pohodlné rezanie palivového dreva vďaka vysokému výkonu, pohodlnej rukoväti a spínaču. Účinná cirkulácia oleja s čerpadlom zaisťuje, že reťaz je vždy namazaná, neprehrieva sa a zostáva dlhšie ostrá. Kontrolné okienko umožňuje kontrolovať hladinu oleja. Systém napínania reťaze sa ľahko ovláda a nevyžaduje žiadne náradie. Dvojitá brzda zaisťuje bezpečnosť používateľa. Pogumovaná rukoväť uľahčuje bezpečné uchopenie počas práce.
Reťazová píla je napájaná batériami systému YATO 18 V, ktoré majú dlhú životnosť a vďaka ochrane proti preťaženiu si zachovávajú svoju aktuálnu kapacitu počas celej doby životnosti.
- Hmotnosť: 3,3 kg
- maximálna rýchlosť reťaze: 6,5 m/s
- objem oleja: 210 ml
- č. tyče YT-849271
- reťaz č. YT-849495
súčasťou dodávky:
- píla
- vedenie reťaze
- rezacia reťaz
- kryt vodiacej lišty