| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Obrat | 3600 min⁻¹ |
| Vonkajší priemer kotúča | 185 mm |
| Vnútorný priemer kotúča | 30 mm |
| Hrúbka disku max | 2 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Počet zubov | 40 |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 0° / uhol sklonu 0° | 51x203 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 45° / uhol sklonu 0° | 51x152 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 0° / uhol sklonu 45° | 35x203 mm |
| Max. výška x max. dĺžka rezu, horizontálny uhol natočenia 45° / uhol sklonu 45° | 35x152 mm |
| Rozmery spracovávaného materiálu min | 200x20x20 mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 650 nm |
| Farba laserového ukazovátka | červená |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 83.14 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.14 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 9 kg |
| Nastavte obsah | pokosová píla, vrecko na zber prachu, kotúčová píla, svorka na pracovný stôl, skrutka na zaisťovanie pracovného stola |
| Kompatibilné s | YT-60590 |
| Aplikácia | drevo, panelov, lamináty, plasty |
| Symbol | YT-82817 |
Pokosová píla 185 mm 18 V bez batérií je profesionálna pokosová píla s posuvným systémom na priame a šikmé rezy. Použiteľná pri renovačných a stavebných prácach, ako je rezanie
- soklové lišty
- panelov
- podhľady
- parkety
- soklové lišty a PVC
- káblové žľaby
- skruže
- lišty atď.
Na presné a rýchle spracovanie materiálu.
Sada bez akumulátora a nabíjačky.
Pokosovú pílu možno nastaviť na dva uhly:
Uhol rezania: hlavu je možné otáčať v rozsahu +/- 45 stupňov. Na uľahčenie nastavenia uhla hlavy je pokosová píla vybavená stupnicou s račňou na jednoduché nastavenie hlavy v najbežnejších uhloch (0; 15; 22,5; 31,6; 45 stupňov).
Uhol krížového rezu (pokosu): reznú hlavu je možné nastaviť maximálne do uhla 45°. Pri nastavovaní uhla je možné použiť stupnicu vyznačenú na základni stola.
Úkos umožňuje tri typy rezania:
- rez, pri ktorom sa hlava pohybuje smerom nadol
- rez, pri ktorom sa hlava po spustení a zablokovaní bude pohybovať vodorovne
- ponorný rez, pri ktorom sa hlava spustí do vopred nastavenej výšky, v tejto polohe sa podrží a potom sa pohybuje vo vodorovnej polohe
Píla je vybavená vývodom, ktorý umožňuje pripojenie vrecka dodávaného s pokosovou pílou alebo externého systému odsávania prachu.
Píla je vybavená laserovým ukazovateľom, ktorý zobrazuje líniu rezu na materiáli pripevnenom na stole. Ukazovateľ sa aktivuje nezávislým spínačom.
Vlastnosti pokosovej píly Yato:
- stabilná kovová základňa s presným vertikálnym a horizontálnym nastavením uhla rezu
- bočné výsuvné podpery uľahčujú rezanie podlhovastých obrobkov
- laserový indikátor línie rezu
- ložiskový posuv rezného kotúča
- hladko sa pohybujúci výkyvný ochranný kryt kotúča, integrovaný do spínača
- svorka integrovaná v základni zabezpečuje bezpečné a rýchle upnutie obrobku
- vysoká kapacita - viac ako 100 rezov políčok s rozmermi 4 x 6 cm (s batériou 4 Ah)
- jasné odstupňovanie uhlov na presné rezanie
- možnosť použitia vrecka na triesky alebo pripojenia vysávača
- kompaktné rozmery a transportná rukoväť v strednej časti krytu zabezpečujú správne vyváženie a jednoduchú manipuláciu
Obsah balenia
- Pokosová píla
- Vrecko na zber triesky
- 185 mm kotúč s 30 mm upínacím otvorom
Max. výška x max. dĺžka rezu
- Uhol horizontálneho otáčania 0 stupňov / uhol sklonu 0 stupňov. [mm]: 51 x 203
- 45-stupňový horizontálny uhol otáčania / 0-stupňový uhol sklonu [mm]: 51 x 152
- Vodorovné natočenie 0 stupňov / uhol sklonu 45 stupňov [mm]: 35 x 203
- 45-stupňové horizontálne natočenie / 45-stupňový uhol sklonu [mm]: 35 x 152
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.