| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 8000-26000 min⁻¹ |
| Veľkosť držiaka náradia | 6 mm |
| Veľkosť závitu | M15 |
| Maximálny priemer zariadenia | 25 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Regulácia rýchlosti | áno |
| Mäkký štart | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.47 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.37 kg |
| Nastavte obsah | rovná brúska, kľúč na pripevnenie príslušenstva x2 |
| Symbol | YT-82824 |
Brúska určená na prácu s kovom. Nájde uplatnenie v plechársko-lakovňách a vulkanizačných dielňach, ako aj pri hrubovaní hrán rúr a odsádzaní hrán kovu. Pracuje s frézami s hriadeľom, napr. YT-61729. Výkon zabezpečuje bezkartáčový motor. Mäkký štart predlžuje životnosť prevodovky. Súčasťou je kľúč na upevnenie príslušenstva.
- veľkosť držiaka náradia: 6 mm
- maximálny priemer príslušenstva: 25 mm
- regulácia rýchlosti: 8.000-26.000 ot./min
- hmotnosť: 1,37 kg
Verzia body - bez batérie a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.