| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Obrat | 8500 min⁻¹ |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22.2 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Regulácia rýchlosti | áno |
| Mäkký štart | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.28 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.7 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča, batérie, nabíjačka |
| Symbol | YT-828251 |
Sure, please provide the Polish text that you would like me to translate into Slovak.