| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Obrat | 10000 min⁻¹ |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22.2 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Nízke vibrácie | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.9 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.5 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Symbol | YT-82826 |
Silný a pohodlný uhlový brúsok 125 mm, ktorý s jedným nabitím batérie pretnie približne 50 železobetónových prútov o priemere 10 mm alebo takmer dvojnásobok prútov hladkých 6 mm alebo závitov M8 z ocele 4,8. Vysoké otáčky 10 000 ot/min umožňujú efektívnu prácu na miestach, kde chýba napájanie zo siete. Konštrukcia spínača a jeho umiestnenie v strede elektrického náradia uľahčujú prácu. Dobre sa drží v ruke počas práce.
- vysoké otáčky v triede akumulátorových brúsičiek (10 000/min) zaručujú rýchle rezanie na dosah sieťových brúsičiek
- ochrana proti prehriatiu batérie
- nízka úroveň vibrácií
- pohodlná bočná rukoväť
- kompaktné rozmery
- blokáda vretena uľahčujúca výmenu kotúča
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- 18 V systém - používanie s jednou batériou, ktorá je kompatibilná so sériou náradia
- na predaj sú náhradné batérie s kapacitami: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) a 6 Ah (YT-828464)
V balení: brúsok, batéria Li-Ion 18 V 2 Ah, rýchlo nabíjačka (1 h pre batériu 2 Ah).
Dostupný aj ako samostatné náradie (bez batérie a nabíjačky) - YT-82827 a v balení s dvomi batériami 3 Ah a nabíjačkou - YT-82828.
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria akumulátorového náradia YATO, ktoré sú napájané rovnakou odolnou batériou. Náradie môžete kúpiť v balení s batériou a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne riešenie pri rozširovaní svojej zbierky náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Navyše akumulátorové náradie YATO je odolné, pohodlné a perfektne vyvážené. Práca s ním je tak radosť.
- Profesionalizmus
Sila, modernosť, premyslené riešenia - to všetko ponúkame v sérii zariadení 18 V, ktoré boli vytvorené s ohľadom na tých najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať veľa batérií a nabíjačiek pre ďalšie náradie. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto v dome a životné prostredie!
- Výber
Keď rastú vaše požiadavky, rastie aj zbierka 18 V. Široký výber náradia do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si súpravu, ktorú naozaj potrebujete.