| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Obrat | 10000 min⁻¹ |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22.2 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Nízke vibrácie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.9 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.5 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Symbol | YT-82827 |
Silný a pohodlný uhlový brúsok 125 mm, ktorý dokáže na jedno nabitie batérie pretne približne 50 výstužných prútov s priemerom 10 mm alebo takmer dvojnásobok množstva hladkých prútov 6 mm alebo závitových prútov M8 z ocele 4.8. Vysoká otáčka 10 000 ot/min umožňuje efektívnu prácu na miestach, kde chýba napájanie zo siete. Konštrukcia spínača a jeho umiestnenie v strede elektrického náradia uľahčujú prácu. Dobre sa drží v ruke počas práce.
- vysoké otáčky v triede akumulátorových brúsičiek (10 000/min) zaručujú rýchle rezanie na dosah sieťových brúsok
- ochrana proti prehriatiu batérie
- nízka úroveň vibrácií
- pohodlná bočná rukoväť
- kompaktné rozmery
- poistka vretena uľahčujúca výmenu kotúča
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- na predaj s náhradnými batériami s kapacitou: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) a 6 Ah (YT-828464)
Verzia body - bez batérie a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.
Dostupný aj v balení s batériou a nabíjačkou - YT-82826 a tiež v balení s dvoma batériami 3 Ah a nabíjačkou - YT-82828.
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria akumulátorových náradí YATO, ktoré sú napájané rovnakou odolnou batériou. Zariadenia môžete zakúpiť v balení s batériou a rýchlym nabíjačom alebo samostatne, čo je ideálne riešenie, keď rozširujete svoju zbierku náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Okrem toho sú akumulátorové náradia YATO odolné, ľahko ovládateľné a perfektne vyvážené. Tak, aby práca s nimi bola potešením.
- Profesionalizmus
Sila, modernosť, precízne riešenia - to všetko ponúkame v sérii zariadení 18 V, vytvorenej pre tých najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Efektívnosť
Nie je potrebné kupovať veľa batérií a nabíjačiek pre ďalšie náradie. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto v dome a životné prostredie!
- Výber
Kým rastú vaše požiadavky, rastie aj kolekcia 18 V. Široký výber náradia do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si súpravu, ktorú skutočne potrebujete.