| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 2 |
| Obrat | 10000 min⁻¹ |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22.2 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1.5 h |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | NIE |
| Nízke vibrácie | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 4.9 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.5 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Symbol | YT-82828 |
Silný a pohodlný aku brúsny stroj, ktorý na jedno nabitie batérie 3 Ah pretnie približne 45 oceľových prútov o priemere 10 mm alebo takmer dvojnásobok hladkých prútov o priemere 6 mm alebo závitových prútov M8 z ocele 4.8. Konštrukcia spínača a jeho umiestnenie v strede elektrického náradia uľahčujú prácu. Vysoké otáčky v triede aku brúsok (10000/min) zaručujú rýchle rezanie na úrovni sieťových brúsok.
- nízka úroveň vibrácií
- pohodlná bočná rukoväť
- kompaktné rozmery
- zámok vretena uľahčujúci výmenu kotúča
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu batérie
- systém 18 V - fungovanie na spoločnej batérii, ktorá sa hodí k sérii zariadení
- na predaj sú náhradné batérie s kapacitami: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) a 6 Ah (YT-828464)
V balení:
- brúsny stroj
- dve batérie Li-Ion 18 V 3 Ah
- rýchlo nabíjačka (1,5 h pre batériu 3 Ah)
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria aku náradia YATO, ktoré sú napájané tou istou odolnou batériou. Zariadenia môžete kúpiť v balení s batériou a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne riešenie pri rozširovaní svojej zbierky náradia.
Akumulátorový pohon vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Okrem toho sú aku náradia YATO odolné, praktické a perfektne vyvážené. Práca s nimi je tak potešením.
- Profesionalizmus
Sila, moderné riešenia, dokonalé technológie - to všetko ponúka séria zariadení 18 V, ktorej cieľom je uspokojiť aj tých najnáročnejších používateľov a profesionálov.
- Úspora
Nie je potrebné kupovať veľa batérií a nabíjačiek pre ďalšie zariadenia. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto doma a životné prostredie!
- Výber
Ak rastú vaše nároky, rastie aj kolekcia 18 V. Široký výber zariadení do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si zbierku, ktorú naozaj potrebujete.