| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Obrat | 3000-8500 min⁻¹ |
| priemer kotúča | 125 mm |
| Priemer otvoru brúsneho kotúča | 22.2 mm |
| Veľkosť závitu vretena | M14 |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Regulácia rýchlosti | áno |
| Mäkký štart | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.28 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.26 kg |
| Nastavte obsah | uhlová brúska, pomocná ruka, kryt brúsneho kotúča, kľúč na montáž brúsneho kotúča |
| Symbol | YT-828293 |
Silná akumulátorová uhlíková brúska s nastaviteľnou stálym otáčkami (6 rýchlostí konštantnej rýchlosti). Vysoký krútiaci moment prevodovky umožňuje pritlačiť brúsku pri rezaní a brúsení. Brúska má nízku prevodovú skrinku, vďaka čomu je ľahké brúsiť švédy. Pohodlný spínač umožňuje bezpečné používanie zariadenia. Ochranné mriežky na spodku chránia pred kovovými pilinami pritiahnutými silným magnetom bezkartáčového motora. Elektronický panel s ukazovateľmi práce je odolný proti prachu a vlhkosti. Bezkartáčový motor poskytuje zariadeniu výkon. Mäkký štart predlžuje životnosť zariadenia.
- nastaviteľné otáčky: 3 000 - 8 500 ot./min
- priemer brúsnej dosky: 125 mm
- priemer otvoru brúsnej dosky: 22,2 mm
- veľkosť závitu vretena: M14
- hmotnosť: 1,26 kg
Verzia body - bez akumulátora a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.