| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Obrat | 7200 min⁻¹ |
| Šírka rezu | 250 / 300 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Energia batérie | 36 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Typ hlavy | reťazec |
| Priemer čiary | 1.65 mm |
| Dĺžka vlasca na cievke | 2.5 m |
| Długość rękojeści | 1080-1370 mm |
| Teleskopický | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 85.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.74 kg |
| Symbol | YT-82830 |
Výkonný, ľahký a dokonale vyvážený vyžínač trávy. Teleskopickú rukoväť možno nastaviť presne podľa výšky a dosahu rúk používateľa. Vyžínač má s 2 Ah akumulátorom pracovný čas 30 minút. Kvalitná konštrukcia krytu a tela zaručuje odolnosť prístroja a bezproblémovú prevádzku. Zastrihávacia hlava má systém na jednoduché odvíjanie a výmenu strihacej šnúry.
- Veľká šírka kosenia - až 300 mm
- teleskopická rukoväť na pohodlnú prácu a jednoduchú prepravu
- pohodlná bočná rukoväť
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- 18 V systém - pracuje s bežným akumulátorom, ktorý zodpovedá sérii stroja
- k dispozícii sú náhradné batérie: 2 Ah(YT-82842), 3 Ah(YT-82843), 4 Ah(YT-82844) a 6 Ah(YT-82845)
Súčasťou dodávky je: vyžínač, Li-Ion 18 V akumulátor s kapacitou 2 Ah, rýchlonabíjačka (1 h pre 2 Ah akumulátor).
K dispozícii aj ako samostatné náradie (bez akumulátora a nabíjačky) - YT-82831.
18 V SYSTÉM
Systém 18 V je rad akumulátorového náradia YATO, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Prístroje si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort. Okrem toho je akumulátorové náradie YATO odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
Profesionalita Výkon , modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
Úspora Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre viacero nástrojov. S 18-voltovým systémom ušetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
Výber S rastúcimi požiadavkami rastie aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.
