| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Rýchlosť rezania | 1050 min⁻¹ |
| Dĺžka rezu | 560 mm |
| Priemer rezu max | 19 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Energia batérie | 36 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Nízke vibrácie | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 80.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 3.5 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.6 kg |
| Symbol | YT-82832 |
Ideálne na strihanie a tvarovanie kríkov a živých plotov. Je vybavený obojstrannou strihacou lištou s laserom naostrenými nožmi a nárazníkom, ktorý zabraňuje spätnému rázu pri strihaní v blízkosti stien a zeme. Dvojstupňový systém zapínania zabraňuje náhodnému spusteniu. Umožňuje rezanie konárov a lián s hrúbkou až 16 mm a nepretržitú prevádzku 45 min na jedno nabitie 2 Ah akumulátora.
- Nízka hmotnosť uľahčuje prácu so zdvihnutými rukami
- optimálne ťažisko vďaka centrálnemu umiestneniu batérie
- plná kontrola nad strojom - bezpečnostná brzda na ochranu používateľa
- nízka úroveň vibrácií
- protišmyková rukoväť
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- 18 V systém - pracuje so spoločným akumulátorom, ktorý zodpovedá sérii strojov
- k dispozícii sú náhradné batérie: 2 Ah(YT-82842), 3 Ah(YT-82843), 4 Ah(YT-82844) a 6 Ah(YT-82845)
Súčasťou dodávky sú: nožnice, Li-Ion 18 V 2 Ah akumulátor, rýchlonabíjačka (1 h pre 2 Ah akumulátor).
K dispozícii aj ako samostatné náradie (bez batérie a nabíjačky) - YT-82833.
18 V SYSTÉM
Systém 18 V je séria akumulátorového náradia YATO, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Prístroje si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort. Okrem toho je akumulátorové náradie YATO odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
Profesionalita Výkon , modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
Úspora Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre viacero nástrojov. S 18-voltovým systémom ušetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
Výber S rastúcimi požiadavkami rastie aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.
