| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Rýchlosť rezania | 1550 min⁻¹ |
| Dĺžka rezu | 550 mm |
| Priemer rezu max | 16 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Energia batérie | 36 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Obrotowy uchwyt | áno |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 84.4 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.27 ± 1.5 m/s² |
| omša | 4.1 kg |
| Symbol | YT-828333 |
Akumulátorové nožnice na živý plot kombinujú výkon, mobilitu a ľahkú ovládateľnosť. Laserom rezaná čepeľ s dĺžkou od 22". Otočná rukoväť umožňuje používateľovi zvoliť pohodlnú rovinu strihu. Mäkká pogumovaná rukoväť poskytuje bezpečné držanie nástroja pri práci.
- Dĺžka rezu: 550 mm (22")
- priemer rezu: 16 mm
- rýchlosť rezania: 1550 otáčok za minútu
- otočná rukoväť: 0/±45/±90 stupňov
- hmotnosť: 4,1 kg