| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 100 W |
| Obrat | 15000 min⁻¹ |
| Rýchlosť rezania | 1200 min⁻¹ |
| ozdoba strihu | 92 mm |
| Šírka kosenia nástavca na kosenie trávy | 180 mm |
| Priemer rezu max | 200 (nożyce do żywopłotu), 100 (nożyce do trawy) mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Energia batérie | 36 Wh |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Teleskopický | NIE |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 76.8 ± 3.0 (nożyce do żywopłotu), 77.4 ± 3.0 (nożyce do trawy) dB(A) |
| Akustická sila | 84.8 ± 3.0 (nożyce do żywopłotu), 85.4 ± 3.0 (nożyce do trawy) dB(A) |
| Vibrácie | 1.708 ± 1.5 (nożyce do żywopłotu), 2.000 ± 1.5 (nożyce do trawy), 1.196 ± 1.5 (uchwyt przedłużający) m/s² |
| omša | 0.98 kg |
| Nastavte obsah | nožnice, nástavec na kosenie trávy, nástavec na strihanie živého plota, batérie, nabíjačka |
| Kompatibilné s | YT-828337 |
| Symbol | YT-828335 |
Akumulátorové nožnice na trávu a živý plot YATO YT-828335 sú ľahký a všestranný záhradný nástroj 2 v 1, vybavený výkonným bezkefovým motorom (brushless). Vďaka vymeniteľným nadstavcom umožňujú presné strihanie okrajov trávnika, ako aj starostlivosť o kríky či tvarovanie živých plotov. V balení sa nachádza akumulátor 2,0 Ah a nabíjačka, čo umožňuje začať prácu hneď po zakúpení.
Vlastnosti a parametre:
- číslo katalógu: YT-828335
- typ motora: bezkefový (brushless)
- otáčky motora: 15 000 ot./min
- otáčky noža: 1200 ot./min
- priemer strihania nožníc: 10 cm
- priemer strihania strunovej kosačky: 20 cm
- čistá hmotnosť: 0,98 kg (bez akumulátora)
- rozmery produktu: 24,3 × 0,71 × 16,8 cm
- súprava obsahuje: akumulátor 18V 2,0 Ah + nabíjačku
- kompatibilita: pasuje na všetky akumulátory systému YATO 18 V
Využitie:
- strihanie okrajov trávnika
- starostlivosť o živé ploty a kríky
- tvarovanie okrasných rastlín
- ľahké záhradnícke práce na ťažko prístupných miestach
- ideálne pre používateľov, ktorí očakávajú vyššiu účinnosť a dlhšiu životnosť vďaka bezkefovej technológii