| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 100 W |
| Obrat | 15000 min⁻¹ |
| Rýchlosť rezania | 1200 min⁻¹ |
| ozdoba strihu | 92 mm |
| Šírka kosenia nástavca na kosenie trávy | 180 mm |
| Priemer rezu max | 200 (nożyce do żywopłotu), 100 (nożyce do trawy) mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Teleskopický | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 76.8 ± 3.0 (nożyce do żywopłotu), 77.4 ± 3.0 (nożyce do trawy) dB(A) |
| Akustická sila | 84.8 ± 3.0 (nożyce do żywopłotu), 85.4 ± 3.0 (nożyce do trawy) dB(A) |
| Vibrácie | 1.708 ± 1.5 (nożyce do żywopłotu), 2.000 ± 1.5 (nożyce do trawy), 1.196 ± 1.5 (uchwyt przedłużający) m/s² |
| omša | 0.98 kg |
| Nastavte obsah | nožnice, nástavec na kosenie trávy, nástavec na strihanie živého plota |
| Kompatibilné s | YT-828337 |
| Symbol | YT-828336 |
Akumulátorové nožnice na trávu a živý plot YATO YT-828336 sú moderný záhradný nástroj 2 v 1 vybavený výkonným bezkartáčovým motorom (brushless). Vďaka tomu sa zariadenie vyznačuje vyššou účinnosťou, dlhšou životnosťou a nižšou spotrebou energie v porovnaní s modelmi s kartáčmi. Skvele sa osvedčuje pri presnej starostlivosti o trávnik, strihaní kríkov a formovaní živých plotov. Ľahká a ergonomická konštrukcia zaručuje pohodlnú prácu za každých podmienok.
Vlastnosti a parametre:
- číslo katalógu: YT-828336
- typ motora: bezkartáčový (brushless)
- otáčky motora: 15 000 ot./min
- otáčky noža: 1200 ot./min
- priemer strihu nožníc: 10 cm
- priemer strihu vyžínača: 20 cm
- čistá hmotnosť: 0,98 kg (bez akumulátora)
- rozmery produktu: 24,3 × 0,71 × 16,8 cm
- kompatibilita: pasuje na všetky akumulátory systému YATO 18 V
- verzia: solo (bez akumulátora a nabíjačky)
Využitie:
- presné strihanie trávy na okrajoch
- formovanie okrasných kríkov a živých plotov
- rýchle úpravy v záhrade
- práce na ťažko prístupných miestach, kde sú väčšie nástroje nepraktické
- pre používateľov, ktorí si cenia trvanlivosť, silu a účinnosť bezkartáčového motora