| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Rýchlosť rezania | 2100 min⁻¹ |
| Dĺžka rezu | 420 mm |
| Priemer rezu max | 12 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Energia batérie | 36 Wh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Dĺžka | 2070-2740 mm |
| Pracovný uhol | 60 ˚ |
| Skladanie | áno |
| Teleskopický | áno |
| Nízke vibrácie | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 77.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 88.1 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 1.5 ± 1.5 m/s² |
| omša | 4.1 kg |
| Symbol | YT-82834 |
Teleskopické nožnice na živý plot s dlhým dosahom vám umožnia ľahko formovať vysoké a široké živé ploty a pohodlne pracovať z väčšej vzdialenosti bez poškodenia kvetinových záhonov. Nastaviteľný uhol hlavy vám umožní dodať vašim kríkom dokonalú geometriu.
- Odolná obojstranná čepeľ z vysokokvalitnej ocele
- ľahký výložník s nastavením výšky
- Nastaviteľný uhol 60º nahor a nadol
- nízka úroveň vibrácií
- skladací, ľahko sa prepravuje
- dĺžka jednotky: 207-274 cm
- ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- protišmyková rukoväť
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- 18 V systém - pracuje s bežným akumulátorom, kompatibilným so sériou strojov
- možnosť zakúpenia náhradných batérií s kapacitami: 2 Ah(YT-82842), 3 Ah(YT-82843), 4 Ah(YT-82844) a 6 Ah(YT-82845)
18 V SYSTÉM
18 V systém je séria akumulátorového náradia YATO, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Prístroje si môžete kúpiť ako súpravu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort. Okrem toho je akumulátorové náradie YATO odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
Profesionalita Výkon , modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
Úspora Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre viacero nástrojov. S 18-voltovým systémom ušetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
Výber S rastúcimi požiadavkami rastie aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.
