| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rýchlosť rezania | 1550 min⁻¹ |
| Dĺžka rezu | 550 mm |
| Priemer rezu max | 28 mm |
| Napätie | 36 (18x2) V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Obrotowy uchwyt | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Akustický tlak | 82.7 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 90.5 ± 2.02 dB(A) |
| Vibrácie | 4.08 ± 1.5 / 3.09 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.8 kg |
| Symbol | YT-828353 |
Akumulátorové nožnice na živý plot poháňané dvoma 18 V batériami a bezkartáčovým motorom. Používateľovi poskytujú výkon, ktorý často prevyšuje výkon spaľovacích motorov, tichú prevádzku a oslobodenie od ťažkopádneho predlžovacieho kábla elektrických nožníc. Vysoká rýchlosť rezacích nožov výrazne uľahčuje prácu s čerstvými výhonkami a konármi s hrúbkou až 28 mm. Laserom vyrezávaná čepeľ s dĺžkou 22" a T-štítom. Otočná rukoväť umožňuje používateľovi zvoliť pohodlnú rovinu strihu. Mäkká pogumovaná rukoväť poskytuje bezpečné držanie nástroja pri práci. Skladovanie uľahčuje záves umiestnený na konci nožníc. Nožnice fungujú približne 1 h na dve batérie s kapacitou 4 Ah.
- Dĺžka strihu: 550 mm (22")
- priemer strihu: 28 mm
- rýchlosť strihania: 1550 otáčok za minútu
- motor: bezkartáčový
- otočná rukoväť: 0/±45/±90 stupňov
- LED panel úrovne nabitia
- hmotnosť: 2,8 kg