| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Rýchlosť rezania | 1200 min⁻¹ |
| ozdoba strihu | 200 mm |
| Šírka kosenia nástavca na kosenie trávy | 100 mm |
| Priemer rezu max | 8 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Teleskopický | NIE |
| Materiál čepele | SK5 |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 73,0 ± 3,0 (nožnice na živý plot), 74,0 ± 3,0 (nožnice na trávu) dB(A) |
| Akustická sila | 83,2 ± 3,0 (nožnice na živý plot), 84,0 ± 3,0 (nožnice na trávu) dB(A) |
| Vibrácie | 2,6 ± 1,5 (nožnice na živý plot), ≤2,5 ± 1,5 (nožnice na trávu) m/s² |
| omša | 1 kg |
| Nastavte obsah | nožnice, nástavec na kosenie trávy, nástavec na strihanie živého plota |
| Symbol | YT-828356 |
Ľahké nožnice na trávu napájané batériou.
Vybavené 2 čepeľami: zadnou čepeľou na trávu a bočnou čepeľou na strihanie kríkov.
Čepele sú vyrobené z kvalitnej uhlíkovej ocele, brúsené a majú vysokú odolnosť proti korózii.
Vymeniteľnú batériu (nie je súčasťou dodávky) možno nahradiť inými batériami zo systému Yato 18 V, napr. s väčšou kapacitou, takže aj po niekoľkých rokoch používania budete mať stále plne funkčné nožnice.
Ostrenie nožov je možné napríklad pomocou brúsnych kameňov pripevnených k skrutkovaču
Výmena čepelí je bez použitia náradia a intuitívna