| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 100 W |
| Obrat | 15000 min⁻¹ |
| Rýchlosť rezania | 1300 min⁻¹ |
| ozdoba strihu | 92 mm |
| Šírka kosenia nástavca na kosenie trávy | 180 mm |
| Priemer rezu max | 200 (nożyce do żywopłotu), 100 (nożyce do trawy) mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Energia batérie | 36 Wh |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Teleskopický | NIE |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 77.9 ± 3.0 (nożyce do żywopłotu), 78.8 ± 3.0 (nożyce do trawy) dB(A) |
| Akustická sila | 85.9 ± 3.0 (nożyce do żywopłotu), 86.8 ± 3.0 (nożyce do trawy) dB(A) |
| Vibrácie | 1.598 ± 1.5 (nożyce do żywopłotu), 2.616 ± 1.5 (nożyce do trawy), 2.421 ± 1.5 (uchwyt przedłużający) m/s² |
| omša | 1 kg |
| Nastavte obsah | nožnice, nástavec na kosenie trávy, nástavec na strihanie živého plota, batérie, nabíjačka |
| Kompatibilné s | YT-828337 |
| Symbol | YT-828357 |
Akumulátorové nožnice na trávu a živý plot YATO YT-828357 sú univerzálny záhradný nástroj 2 v 1, ktorý umožňuje rýchle a presné strihanie trávnika, kríkov a živých plotov. Vďaka vymeniteľným nástavcom nástroj kombinuje funkciu nožníc na trávu a strunovej kosačky. Ľahká a ergonomická konštrukcia zabezpečuje pohodlnú prácu, a súprava obsahuje akumulátor 2,0 Ah a nabíjačku, takže zariadenie je pripravené na použitie hneď po zakúpení.
Vlastnosti a parametre:
- číslo katalógu: YT-828357
- typ motora: kefový
- otáčky motora: 15 000 ot./min
- otáčky noža: 1300 ot./min
- šírka strihu nožníc na trávu: 92 mm
- šírka strihu strunovej kosačky: 180 mm
- čistá hmotnosť: 1 kg (bez akumulátora)
- rozmery produktu: 24,3 x 0,71 x 16,8 cm
- súprava obsahuje: akumulátor 18V 2,0 Ah + nabíjačku
- kompatibilita: pasuje na všetky akumulátory systému YATO 18 V
Využitie:
- presné strihanie okrajov trávnika
- údržba kríkov a živých plotov
- formovanie okrasných rastlín
- ľahké záhradnícke práce a rýchle opravy
- ideálne pre používateľov očakávajúcich mobilitu a pripravenú súpravu s napájaním