| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Doba nabíjania | 120 (YT-82848, YT-82849, YT-828498, YT-828499), 55 (YT-828500, YT-828501), 32 (YT-828502) min |
| Energia batérie | 72 Wh |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| omša | 0.68 kg |
| Pre | pre všetky zariadenia systému Yato 18V |
| Symbol | YT-828463 |
Akumulátor poháňajúci 18 V sériu plošinového elektrického náradia YATO s vylepšeným systémom ochrany článkov proti prehriatiu a úplnému vybitiu v pokoji. Maximálny výstupný prúd je 60 A, čo pri 4 Ah akumulátore predstavuje jeden z najlepších výsledkov v tejto triede a umožňuje hodiny používania skrutkovačov, priamočiarych píl a mnohých ďalších nástrojov. Akumulátor funguje so všetkými typmi nabíjačiek systému YATO 18 V vrátane verzií s ventilátorom alebo solárnou nabíjačkou.
- typ: Li-Ion
- energia batérie: 72 Wh
- charging time:
- 120 min (nabíjačky: YT-82848, YT-82849, YT-828498, YT-828499)
- 55 min (nabíjačky: YT-828500, YT-828501)
- 32 min (nabíjačka: YT-828502)
- hmotnosť: 0,68 kg