| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Kapacita batérie | 6000 mAh |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Doba nabíjania | 180 (YT-82848, YT-82849, YT-828498, YT-828499), 78 (YT-828500, YT-828501), 36 (YT-828502) min |
| Energia batérie | 108 Wh |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| omša | 0.99 kg |
| Pre | pre všetky zariadenia systému Yato 18V |
| Symbol | YT-828464 |
Akumulátor na napájanie série elektrického náradia YATO platform 18 V. Je vybavený vylepšeným systémom ochrany článkov proti prehriatiu a úplnému vybitiu v pokoji. Funguje so všetkými typmi nabíjačiek systému YATO 18 V vrátane verzie s ventilátorom alebo solárnej nabíjačky.
- Typ: Li-Ion
- Kapacita batérie: 1,5 litra: 6000 mAh
- energia batérie: 108 Wh
- charging time:
- 36 min (nabíjačka: YT-828502)
- 78 min (nabíjačky: YT-828500, YT-828501)
- 180 min (nabíjačky: YT-82848, YT-82849, YT-828498, YT-828499)
- hmotnosť: 0,99 kg