| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Výstupný prúd | 2,2 A |
| Napätie | 200-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Prevádzkové napätie | 18 V d.c. |
| Výstupné napätie | 21.5 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Doba nabíjania | 60 (YT-828461), 90 (YT-828462), 120 (YT-828463), 180 (YT-828464), 270 (YT-828465) min |
| Menovitý prúd | 1.5 A |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.38 kg |
| Pre | pre všetky zariadenia systému Yato 18V |
| Symbol | YT-828498 |
Základná nabíjačka pre všetky 18 V systémové akumulátory YATO. Zabudovaný systém testovania výkonu a teploty akumulátora sa stará o jeho životnosť. Nezačne nabíjať, keď sú články príliš horúce. V prípade akumulátora uloženého pri zápornej teplote začne nabíjať, keď akumulátor dosiahne teplotu vyššiu ako +5 stupňov Celzia.
- výstupný prúd: 2200 mA
- čas nabíjania:
- 55 min 2 Ah batéria
- 90 min. 3 Ah batéria
- 120 min. 4 Ah akumulátor
- 180 min 6 Ah akumulátor
- 270 min 9 Ah akumulátor
- Zabudovaný indikátor nabíjania
- hmotnosť: 0,38 kg