| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Výstupný prúd | 4,5 A |
| Napätie | 200-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Prevádzkové napätie | 18 V d.c. |
| Výstupné napätie | 21.5 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Doba nabíjania | 35 (YT-828461), 40 (YT-828462), 55 (YT-828463), 78 (YT-828464), 120 (YT-828465) min |
| Menovitý prúd | 2 A |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.43 kg |
| Pre | pre všetky zariadenia systému Yato 18V |
| Symbol | YT-828500 |
Rýchla nabíjačka pre všetky 18 V systémové aku batérie YATO. Zabudovaný systém testovania výkonu a teploty batérie sa stará o jej životnosť. Nezačne nabíjať, keď sú články príliš horúce. V prípade akumulátora uloženého pri zápornej teplote začne nabíjať, keď akumulátor dosiahne teplotu vyššiu ako +5 stupňov Celzia.
- výstupný prúd: 4500 mA
- čas nabíjania:
- 2 Ah batérie YT-828461: 35 min, 2 Ah batérie YT-82842: 55 min
- 40 min 3 Ah akumulátor YT-828462, 90 min 3 Ah akumulátor YT-82843
- 55 min 4 Ah akumulátor YT-828463, 120 min 4 Ah akumulátor YT-82844
- 78 min 6 Ah akumulátor YT-828464, 90 min 6 Ah akumulátor YT-82845
- 120 min 9 Ah akumulátor YT-828465
- Zabudovaný indikátor nabíjania
- hmotnosť: 0,43 kg