| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Výstupný prúd | 2 A |
| Napätie | 12-28 V d.c. |
| Prevádzkové napätie | 18 V d.c. |
| Výstupné napätie | 21.5 / 5 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Doba nabíjania | 70 (YT-828461), 100 (YT-828462), 135 (YT-828463), 200 (YT-828464), 300 (YT-828465) min |
| Typ nabíjačky | USB do auta |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.15 kg |
| Pre | pre všetky zariadenia systému Yato 18V |
| Symbol | YT-828503 |
Nabíjačka batérie systému YATO 18 V zapojená do zásuvky zapaľovača automobilu. Zariadenie umožňuje aj nabíjanie prenosných zariadení cez USB kábel pomocou batérie systému YATO 18 V alebo zásuvky zapaľovača cigariet.
- výstupný prúd: 2000 mA
- čas nabíjania:
- 70 min pre YT-828461
- 100 min pre YT-828462
- 135 min pre YT-828463
- 200 min pre YT-828464
- 300 min pre YT-828465
- zabudovaný indikátor nabíjania
- hmotnosť: 0,15 kg