| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Výstupný prúd | 2 A |
| Napätie | 12-28 V d.c. |
| Prevádzkové napätie | 18 V d.c. |
| Výstupné napätie | 21.5 / 5 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Doba nabíjania | 70 (YT-828461), 100 (YT-828462), 135 (YT-828463), 200 (YT-828464), 300 (YT-828465) min |
| Typ nabíjačky | USB do auta, 50W fotovoltaický článok |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.15 kg |
| Pre | pre všetky zariadenia systému Yato 18V |
| Symbol | YT-828504 |
Systémová nabíjačka batérií YATO 18 V, ktorá sa pripája do zásuvky zapaľovača auta alebo 50W fotovoltaického článku. Skvelé na kempovanie, záhradné pozemky, lode a všade tam, kde nie je prístup k elektrickej sieti. Zariadenie tiež umožňuje nabíjať prenosné zariadenia prostredníctvom kábla USB pomocou systémovej batérie YATO 18 V, zásuvky zapaľovača alebo solárneho panelu.
- výstupný prúd: 2000 mA
- čas nabíjania zo zásuvky cigaretového zapaľovača:
- 70 min pre YT-828461
- 100 min pre YT-828462
- 135 min pre YT-828463
- 200 min pre YT-828464
- 300 min pre YT-828465
- čas nabíjania cez solárny panel závisí od kapacity batérie, ktorá sa má nabíjať, a od stupňa oblačnosti
- zabudovaný indikátor nabíjania
- hmotnosť: 0,15 kg
Upozornenia na používanie:
Varovanie! Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom. Táto jednotka produkuje jednosmerný prúd, ak je vystavená svetlu. Pred odstránením krytu ovládacieho boxu zakryte sklo.