| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Tlaková sila piestu | 2000 N |
| Rýchlosť pohybu piestu | 0.5-8 mm/s |
| Dĺžka trubice | 225 mm |
| priemer rúry | 48 mm |
| Kapacita trubice | 300 ml |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 80.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 1.68 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.3 kg |
| Symbol | YT-82888 |
Revolvery s batériou Li-Ion 18 V určené na aplikáciu lepidiel a tesniacich hmôt. Odporúčané pre servisné, stavebné a dokončovacie práce. Absencia kábla umožňuje prácu na akomkoľvek mieste.
Charakteristika:
- presné dávkovanie vytláčanej hmoty bez straty materiálu
- efektívnejšie a rýchlejšie vytláčanie ako s ručnými náradím
- automatický mechanizmus naťahovania piestu chráni pred stratou materiálu a náhodným zašpinením povrchu
- kovová podložka a oceľový piest
- baterka umožňuje dlhý nepretržitý pracovný čas na jedno nabitie
- vhodné pre všetky bežné kartuše dostupné na trhu s priemerom 52 mm a maximálnou dĺžkou 240 mm (silikóny, montážne lepidlá, chemické kotvy, akryly, tesniace hmoty)
- na predaj sú náhradné batérie s kapacitami: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) a 6 Ah (YT-828464)
Sada YT-82888:
- revolver
- batéria Li-Ion 18 V 4 Ah
- rýchlonabíjačka
SYSTÉM 18 V
Systém 18 V je séria akumulátorových náradí YATO, ktoré sú napájané tou istou odolnou batériou. Zariadenia môžete zakúpiť buď v sade s batériou a rýchlonabíjačkou, alebo samostatne, čo je ideálne riešenie, keď rozširujete svoju zbierku náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje slobodu a väčší komfort pri práci. Navyše akumulátorové náradie YATO je odolné, ľahko prenosné a perfektne vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
- Profesionalizmus
Sila, moderné riešenia, prepracované riešenia – to všetko ponúkame v sérii zariadení 18 V, ktorá bola vytvorená s ohľadom na najnáročnejších užívateľov a profesionálov.
- Efektívnosť
Nie je potrebné kupovať veľa batérií a nabíjačiek pre ďalšie náradie. Vďaka systému 18 V šetríte peniaze, miesto v dome a životné prostredie!
- Výber
Ak rastú vaše požiadavky, rastie aj kolekcia 18 V. Široký výber náradia do domácnosti, dielne a záhrady vám umožňuje vytvoriť si skutočne potrebnú sadu náradia.